Sportprogramma

Ajax B
Vrijdag 13 oktober         
19:30 Varsseveld VR1-Ajax B VR1
Zaterdag 14 oktober        
15:00 Ajax B JO19-1-RKZVC JO19-1
13:00 AD '69 JO17-1-Ajax B JO17-1
13:00 Halle JO15-1-Ajax B JO15-1
10:15 ST: Ajax B/Dinxperlo JO13-1-Silvolde JO13-3
09:00 Gendringen JO11-2-Ajax B JO11-1
11:15 Ajax B JO11-2-AZSV JO11-8
08:30 DZSV JO8-2-Ajax B JO8-2
Zondag 15 oktober         
14:00 Peeske 't 1-Ajax B 1
10:00 Terborg 2-Ajax B 2
11:30 Longa '30 9-Ajax B 3

Sv Dinxperlo
Zaterdag 14 oktober

08.30 FC Eibergen MO13-1-Dinxperlo MO13-1        
09.00 Dinxperlo JO11-1-DZC '68 JO11-4        
09.00 Dinxperlo JO9-2G-Erix JO9-1
09.30 Meddo SC JO13-1G-Dinxperlo JO13-1        
09.30 SVGG JO11-1G-Dinxperlo JO11-2        
10.15 Ajax B/Dinxperlo JO13-1-Silvolde JO13-3
10.30 Gendringen JO8-1-Dinxperlo JO8-1
11.30 Dinxperlo JO15-2 Gendringen/Etten JO15-2
13.00 Dinxperlo JO17-1-Erix JO17-1
13.00 AD '69 JO15-1-Dinxperlo JO15-1
13.00 DVC '26 MO15-3-Dinxperlo MO15-1
14.30 Dinxperlo JO19-1-SP Lochem JO19-1
14.30 Grol JO19-4-Dinxperlo JO19-2-
Zondag 15 oktober
09.30 FC Winterswijk -Dinxperlo 2        
10.00 Dinxperlo-Lochuizen 4
11.00 Dinxperlo -Zelhem 2
12.00 Dinxperlo VR2-Pax VR2        
14.30 Dinxperlo 1-Marienveld 1

DZSV        
Woensdag 11 oktober

19.15 SVGG JO17-1-DZSV JO17-2
Vrijdag 13 oktober (bij AD'69)
19.30 DZSV 35+1-AD '69 35+2
20.30 DZSV 35+1-FC Trias 35+2
21.30 AZSV 35+1-DZSV 35+1
19.30 FC Trias 35+2-DZSV 35+2
20.00 DZSV 35+2-DZSV 35+1
20.30 AZSV 35+1-DZSV 35+2
21.00 DZSV 35+2-AD '69 35+2
Vrijdag 13 oktober (bij FC Winterswijk)
19.30 DZSV VR3-Longa '30 VR1
20.30 MEC/Bredevoort VR1-DZSV VR3
21.00 DZSV VR3-Halle VR1
21.30 FC Winterswijk VR1-DZSV VR3
Zaterdag 14 oktober
Thuis

08.30 DZSV JO13-2-Varsseveld JO13-3G
08.30 DZSV JO11-1-Longa '30 JO11-3
08.30 DZSV JO9-1-VIOD JO9-2
08.30 DZSV JO9-2G-HMC '17 JO9-2
08.30 DZSV JO8-2G-Ajax B JO8-2
08.30 DZSV JO8-3G-Silvolde JO8-3
10.15 DZSV JO15-1-FC Winterswijk JO15-3
10.15 DZSV JO15-2-Hoeve Vooruit JO15-1D
10.15 DZSV JO11-3-Longa '30 JO11-8
10.15 DZSV MO11-1-Grol MO11-1
12.00 DZSV 5-Ulftse Boys 2
12.00 DZSV JO17-1-VIOS B. JO17-1
12.00 DZSV MO15-1-Lochem SP MO15-1
14.30 DZSV 1-IJVV 1
14.30 DZSV 2-FC Zutphen 2
14.30 DZSV 4-SVDW '75 2
Uit
08.30 Etten JO11-3M-DZSV JO11-4
08.30 Etten JO7-1G-DZSV JO7-1G
09.00 SVGG JO7-1G-DZSV JO7-2G
10.00 Grol JO11-4-DZSV JO11-2
10.00 FC Trias JO9-8M-DZSV JO9-3G
11.00 Varsseveld JO15-4-DZSV JO15-3
11.20 SVGG JO11-2G-DZSV JO11-5
11.30 Grol JO13-1-DZSV JO13-1
12.00 VVG'25/Etten MO15-2-DZSV MO15-2
12.30 Zelos 2-DZSV 3
14.30 HMC '17 JO19-1-DZSV JO19-1
15.00 Hellendoorn VR1-DZSV VR1
        

Reageer als eerste
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5743950&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=dinxpersnieuws.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=706,708,709,710,711,712,713,714,715,716,717,718,719,720,721,722,723,724,725,726,727,728,729,730,731,732,733,734,735,736,737,738" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>