Sportprogramma

Ajax B
Donderdag 16 november

20:15 Ajax B JO19-1 - DZSV JO19-1
Vrijdag 17 november
19:30 VVG '25 VR1 - Ajax B VR1
Zaterdag 18 november
14:30 Varsseveld JO19-1 - Ajax B JO19-1
15:00 Erix JO17-1 - Ajax B JO17-1
12:30 Terborg JO15-1 - Ajax B JO15-1G
10:15 Ajax B/Dinxperlo JO13-1 - ST: Gendringen/Etten JO13-2
08:30 VVG '25 JO11-4 - Ajax B JO11-2
09:30 Ajax B JO9-1 - Wolfersveen JO9-1
09:00 Zeddam-Sint Joris JO8-1 - Ajax B JO8-2
Zondag 19 november
14:00 NVC 1 - Ajax B 1
10:00 Etten 3 - Ajax B 2
11:45 FC Winterswijk 9 - Ajax B 3

DZSV
Donderdag 16 november
20:15 Ajax B JO19-1- DZSV JO19-1
19:00 DZSV 35+1-FC Trias 35+2
19:00 AD '69 35+2-DZSV 35+2
19:40 DZSV 35+2-DZSV 35+1
20:00 AZSV 35+1-DZSV 35+2
20:20 DZSV 35+1-AD '69 35+2
20:40 DZSV 35+2-FC Trias 35+2
21:40 AZSV 35+1-DZSV 35+1
Bij Longa '30
19:30 DZSV VR3-MEC/Bredevoort VR1
20:30 FC Winterswijk VR1-DZSV VR3
21:00 DZSV VR3-Halle VR1
21:30 Longa '30 VR1-DZSV VR3
Zaterdag 18 november (thuis)
08:30 DZSV JO13-2-DZC '68 JO13-9M
08:30 DZSV JO11-2-HMC '17 JO11-1
08:30 DZSV JO11-5-Den Dam/NVC JO11-2G
08:30 DZSV JO8-1-Varsseveld JO8-1
08:30 DZSV JO8-2G-Varsseveld JO8-2
10:15 DZSV JO15-2-DZC '68 JO15-8
10:15 DZSV JO11-4 FC Trias JO11-9
10:15 DZSV JO9-3G-FC Eibergen JO9-6M
10:15 DZSV JO8-3G-SDOUC JO8-1G
10:15 DZSV MO11-1-FC Winterswijk MO11-1
11:15 DZSV MO13-1-Spero MO13-1
12:00 DZSV JO17-2-MvR JO17-3
12:00 DZSV VR2-VIOD VR1
12:45 DZSV MO15-1- Reunie/GSV '63 MO15-1
14:30-DZSV JO19-1-Gendringen JO19-1
15:30 DZSV 2-Excelsior'31 4
Zaterdag 18 november (uit)
09:30 VVG '25 JO7-1-DZSV JO7-1G
09:30 VVG '25 JO7-2-DZSV JO7-2G
09:45 Zelos MO11-2-DZSV MO11-2
10:00 Varsseveld JO11-1G- DZSV JO11-1
10:00 FC Trias JO11-7M- DZSV JO11-3
10:00 Varsseveld JO9-1-DZSV JO9-1
11:00 AZSV JO15-6-DZSV JO15-3
11:15 VIOD JO13-1-DZSV JO13-1
11:15 MEC/Bredevoort JO9-2G-DZSV JO9-2G
12:00 Eefde SP 2-DZSV 3
12:00 Gendringen/Etten JO15-1- DZSV JO15-1
14:30 Hulzense Boys 1-DZSV 1
14:30 Grol JO17-2-DZSV JO17-1
14:45 AZSV 7-DZSV 4
15:00 Zelos 6-DZSV 5
15:00 Be Quick'28 VR3-DZSV VR1

Sv Dinxperlo
Zaterdag 18 november

14:30 Dinxperlo JO19-1-SDOUC JO19-1
15:15 FC Winterswijk JO19-3-Dinxperlo JO19-2
13:00 Dinxperlo JO17-1-FC Trias JO17-2
11:30 Dinxperlo JO15-1-Zelos JO15-2
13:00 FC Trias JO15-4-Dinxperlo JO15-2
10:15 Dinxperlo JO13-1-DZC '68 JO13-4
10:00 Grol JO11-4-Dinxperlo JO11-1
09:00 Dinxperlo JO11-2-Ulftse Boys JO11-3
09:00 Dinxperlo JO9-1-FC Trias JO9-4
08:30 SDOUC JO9-3-Dinxperlo JO9-2G
11:30 Dinxperlo MO15-1-MvR MO15-1
Zondag 19 november
14:00 Erix 1-Dinxperlo 1
09:15 FC Trias 3-Dinxperlo 2
11:00 Dinxperlo 3-MvR 3
10:00 Dinxperlo 4-FC Trias 8
10:00 Kilder VR1-Dinxperlo VR1
12:00 Dinxperlo VR2-Wolfersveen VR2

                                                        

                                                        

Reageer als eerste
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5743950&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=dinxpersnieuws.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=706,708,709,710,711,712,713,714,715,716,717,718,719,720,721,722,723,724,725,726,727,728,729,730,731,732,733,734,735,736,737,738" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>