Sportprogramma

Ajax B
Zaterdag 17 maart        
14:30 Zelhem JO19-1-Ajax B JO19-1
13:00 Ajax B JO17-1-AD '69 JO17-1
13:00 Kilder JO15-1-Ajax B JO15-1
10:15 ST: Ajax B/Dinxperlo JO13-1-AZSV JO13-6
08:30 AZSV JO11-7-Ajax B JO11-1
11:15 Ajax B JO11-2-GWVV JO11-1
09:30 Ajax B JO9-1-DCS JO9-3
08:30 Etten JO8-1-Ajax B JO8-1
09:30 Ajax B JO8-2-Gendringen JO8-2        
Zondag 18 maart         
14:00 Ajax B 1-Westendorp 1
10:30 Ajax B 2-Zeddam-Sint Joris 2
10:00 Ajax B 3-Erix 4

Sv Dinxperlo
Woensdag 14 maart
19:00SVBV JO15-1Dinxperlo JO15-1
20:00Dinxperlo JO19-2Varsseveld JO19-2
Zaterdag 17 maart
08:30 Ulftse Boys JO9-2GDinxperlo JO9-2G
08:30 SDOUC JO8-2GDinxperlo JO8-1
09:00 Dinxperlo JO11-1Etten JO11-1
09:00 Dinxperlo JO9-1SJO HMC '17 JO9-1
09:00 Dinxperlo JO9-3Silvolde JO9-1
10:15 Dinxperlo JO13-1Zelos JO13-3
10:30 FC Zutphen MO17-1Dinxperlo MO17-1
11:15 SDOUC JO11-3Dinxperlo JO11-2
11:30 Dinxperlo MO15-1DZSV MO15-1
11:30 Ulftse Boys MO13-1Dinxperlo MO13-1
11:35 Dinxperlo JO15-1VIOD JO15-2
12:30 SDOUC JO15-2Dinxperlo JO15-2
14:30 Eerbeekse Boys JO19-1Dinxperlo JO19-1
Zondag 15 maart
10:00 MEC 2Dinxperlo 2
10:00 Dinxperlo 4Rekken 5
12:00 Dinxperlo VR2Doetinchem VR1
14:00 Rekken VR1Dinxperlo VR1
14:30 Dinxperlo 1VIOS B. 1

Programma DZSV
Woensdag 14 maart

19:00 VVL/Stokkum JO17-1G-DZSV JO17-2
Zaterdag 17 maart (thuis)
08:30 DZSV JO13-1-Concordia-W JO13-1
08:30 DZSV JO11-5-FC Winterswijk JO11-9
08:30 DZSV JO8-1-Ulftse Boys JO8-1
08:30 DZSV JO8-3G-Den Dam/NVC JO8-1G
08:30 DZSV JO7-1G-SDOUC JO7-1
08:30 DZSV MO11-2-Halle MO11-1
10:15 DZSV JO15-1-DZC '68 JO15-6
10:15 DZSV JO15-3-FC Winterswijk JO15-6
10:15 DZSV MO15-2-Kilder MO15-1
12:00 DZSV 5-FC Winterswijk 5
12:00 DZSV JO19-1-Peeske 't JO19-1
12:00 DZSV JO17-2-Den Dam/NVC JO17-1G
14:30 DZSV 1-Enter Vooruit 1
14:30 DZSV 2-Enter Vooruit 3
14:30 DZSV 4-DZC '68 8
Zaterdag 17 maart (uit)
08:30 AZSV JO11-4-DZSV JO11-2
08:30 Rijnland - Gelders Eiland JO11-3-DZSV JO11-3
08:30 FC Winterswijk JO11-8-DZSV JO11-6M
08:30 FC Winterswijk JO9-6-DZSV JO9-3G
08:30 SDOUC JO7-2-DZSV JO7-3
09:30 KSV JO9-1G-DZSV JO9-2G
09:30 Zeddam-Sint Joris JO7-1G-DZSV JO7-2G
10:00 Zelhem JO11-1-DZSV JO11-1
10:15 Grol JO11-7-DZSV JO11-4
10:45 Concordia-W JO13-2G-DZSV JO13-2
10:45 FC Winterswijk JO9-3-DZSV JO9-1
10:45 Blauw Wit'66 VR1-DZSV VR1
11:30 Dinxperlo MO15-1-DZSV MO15-1
12:40 Warnsveldse Boys MO13-1-DZSV MO13-1
14:30 SC Rheden JO17-1G-DZSV JO17-1
14:30 Doesburg SC JO15-1G-DZSV JO15-2
Dinsdag 20 maart
18:30 DZSV JO9-1-Dinxperlo JO9-1

Meer berichten