Sportprogramma

Ajax B
Donderdag 19 april
                
18:30 ST: Ajax B/Dinxperlo JO13-1 - VIOD JO13-5G        
Vrijdag 20 april                 
19:30 Meddo SC 45+1 - Ajax B 45+1
19:30 Ajax B VR1 - VVG '25 VR1
Zaterdag 21 april         
15:00 Ajax B JO19-1 - Kilder JO19-1
13:00 Ajax B JO17-1 - FC Trias JO17-4
11:00 Ajax B JO15-1 - Varsseveld JO15-2G
10:15 ST: Ajax B/Dinxperlo JO13-1 - DZC '68 JO13-6
10:15 Longa '30 JO11-6 - Ajax B JO11-1
10:30 SDOUC JO11-3 - Ajax B JO11-2
09:30 Ajax B JO9-1 - Varsseveld JO9-2
08:30 VG '25 JO8-1 - Ajax B JO8-1
09:30 Ajax B JO8-2 - SDOUC JO8-2G
Zondag 22 april                 
14:00 Ajax B 1 - VVL 1
10:30 Ajax B 2 - Etten 3
10:00 Ajax B 3 - FC Winterswijk 9

Sv Dinxperlo
Woensdag 18 april
18:30 Dinxperlo VR1-Gendringen VR1
Donderdag 19 april
19:30 Dinxperlo 3-VIOD 7
Zaterdag 21 april
14:30 Dinxperlo JO19-2-FC Trias JO19-2
13:00 Dinxperlo JO17-1-AZSV JO17-3
11:30 Dinxperlo JO15-1-Varsseveld JO15-1G
09:00 Dinxperlo JO11-2-FC Winterswijk JO11-7
09:00 Dinxperlo JO9-1-RKZVC JO9-1G
09:00 Dinxperlo JO9-3-VIOD JO9-10G
10:00 Dinxperlo MO13-1-Lochem SP MO13-1
Zondag 22 april
14:30 Dinxperlo 1-KSH 1
10:00 Dinxperlo 2-FC Trias 3
12:00 Dinxperlo VR1-Kilder VR1

DZSV
Woensdag 18 april         
18:30 DZSV JO11-3-Gendringen JO11-3
18:45 Kilder JO15-1-DZSV JO15-1
18:30 FC Winterswijk JO9-3-DZSV JO9-1
Vrijdag 20 april
Bij AZSV
19:30 Doetinchem 35+1-DZSV 35+1
20:00 DZSV 35+1-AZSV 35+1
20:30 Varsseveld 35+1-DZSV 35+1
Bij KSH
19:30 DZSV 35+2-FC Trias 35+1
20:00 DZSV 35+2-AD '69 35+1
20:30 KSH 35+1-DZSV 35+2
Bij DZSV
19:30 DZSV VR3-Longa '30 VR1
20:15 FC Winterswijk VR1-DZSV VR3
21:00 DZSV VR3-MEC/Bredevoort VR1
Zaterdag 20 april (thuis)         
08:30 DZSV JO11-3-Gendringen JO11-2
08:30 DZSV JO11-6M-FC Trias JO11-7M
08:30 DZSV JO8-1-Etten JO8-1G
08:30 DZSV JO8-3G-SVGG JO8-1G
09:30 DZSV JO13-1-Warnsveldse Boys JO13-1
09:45 DZSV JO7-2G-VVG '25 JO7-2
09:45 DZSV JO7-3-Terborg JO7-1
09:45 DZSV MO11-2-FC Zutphen MO11-1
10:15 DZSV JO15-1-DZC '68 JO15-8
11:00 DZSV JO15-3-Longa '30 JO15-3
11:00 DZSV MO15-2-Ulftse Boys MO15-1
12:00 DZSV VR1-Be Quick'28 VR3
12:45 DZSV 5-Zelos 6
12:45 DZSV JO17-2-Peeske 't JO17-1
14:30 DZSV 1-Sparta E. 1
15:00 DZSV 3-Eefde SP 2
15:00 DZSV 4-AZSV 7
Zaterdag 20 april (uit)        
08:30 RKZVC JO9-3G-DZSV JO9-2G
08:30 Ulftse Boys JO8-2-DZSV JO8-2G
09:00 Gendringen JO7-1-DZSV JO7-1G
09:30 VIOS B JO11-3G-DZSV JO11-5
09:45 AZSV JO9-6-DZSV JO9-3G
10:00 Terborg JO11-3G-DZSV JO11-4
10:00 FC Trias JO9-2-DZSV JO9-1
10:15 Longa '30 JO11-5-DZSV JO11-2
10:30 Doetinchem JO11-1-DZSV JO11-1
10:30 Colmschate MO13-1-DZSV MO13-1
13:00 VVO JO17-1-DZSV JO17-1
13:00 Loil sv JO15-1-DZSV JO15-2
13:00 Ruurlo MO15-1-DZSV MO15-1
14:30 Excelsior'31 4-DZSV 2
14:30 Zelhem JO19-1-DZSV JO19-1
Maandag 23 april        
18:30 KSV JO11-1-DZSV JO11-6M
19:00 Epe VR1-DZSV VR1

Meer berichten