Sportprogramma

Ajax B
Vrijdag 14 september                 
19:30 Ajax B 45+1-AD '69 45+1
19:30 DZSV VR1-Ajax B VR1
Zaterdag 15 september                 
15:00 Ajax B JO19-1-HC '03 JO19-1
13:00 Ajax B JO17-1-KSV JO17-1G
10:00 Lochuizen JO15-1-Ajax B JO15-1G
12:30 SVGG JO13-1G-Ajax B JO13-1
08:30 DZSV JO9-2G-Ajax B JO9-1
Zondag 16 september                
14:00 Ajax B 1-SVGG 1
10:00 KSH 2-Ajax B 2
10:00 VVG'25 5-Ajax B 3
Dinsdag 18 september                 
18:30 Ajax B JO11-1-AD '69 JO11-1

Sv Dinxperlo
Donderdag 13 september
18:15 Dinxperlo JO13-1SJO MEC/Bredevoort JO13-1G
Zaterdag 15 september
15:00 Dinxperlo JO19-1-Groessen JO19-2
13:00 Dinxperlo JO17-1-AJC '96 JO17-1
11:15 AZSV JO15-2-Dinxperlo JO15-1
11:30 Dinxperlo JO15-2-FC Winterswijk JO15-4
10:15 Dinxperlo JO12-1-FC Winterswijk JO12-5G
08:30 DZSV JO11-1-Dinxperlo JO11-1
09:00 Dinxperlo JO11-2-DZSV JO11-2
09:00 Dinxperlo JO9-1-Terborg JO9-1G
16:30 FC Trias MO19-1-Dinxperlo MO19-1
11:00 SC Rheden MO17-1-Dinxperlo MO17-1
09:45 Zelos MO15-2-Dinxperlo MO15-1
Zondag 16 september
14:00 Doetinchem 1-Dinxperlo 1
10:00 Varsseveld 2-Dinxperlo 2
09:30 SDOUC 3-Dinxperlo 3
11:00 Varsseveld 9-Dinxperlo 4
12:30 Dinxperlo VR1-Gendringen VR1

DZSV
Vrijdag 14 september
Bij Longa '30

19:30 Meddo SC 35+1-DZSV 35+1-
20:00 DZSV 35+1-Longa '30 35+1
20:30 FC Trias 35+1-DZSV 35+1
Bij DZSV         
19:30 Ajax B VR1-DZSV VR1
20:00 DZSV VR1-AZSV VR4
21:00 Halle VR1-DZSV VR1
21:30 DZSV VR1-VVG '25 VR1
Bij FC Winterswijk                
19:30 Longa '30 VR1-DZSV VR2
20:00 DZSV VR2-Haarlo SP VR1
20:30 FC Eibergen VR1-DZSV VR2
21:00 DZSV VR2-FC Winterswijk VR2
Zaterdag 15 september (thuis)        
08:30 DZSV JO11-1-Dinxperlo JO11-1
08:30 DZSV JO9-2G-Ajax B JO9-1
10:15 DZSV JO13-1-MVV '29 JO13-1
10:15 DZSV JO12-1- FC Trias JO12-5M
10:15 DZSV JO11-4-Varsseveld JO11-3
10:15 DZSV MO11-1-Zelos MO11-1
12:00 DZSV 5-AZSV 12
12:00 DZSV JO15-2- Vosseveld JO15-2
14:30 DZSV 3-FC Eibergen 2
15:00 DZSV JO19-1-Haaksbergen JO19-1
Zaterdag 15 september (uit)        
08:45 Terborg JO9-2-DZSV JO9-3G
09:00 Dinxperlo JO11-2-DZSV JO11-2
09:00 Den Dam/NVC JO11-1G-DZSV JO11-3
09:00 Gendringen JO9-1-DZSV JO9-1
09:00 Gendringen JO8-1-DZSV JO8-1
10:00 Sparta E. MO13-1-DZSV MO13-1
10:00 Terborg/Silvolde MO11-1-DZSV MO11-2
10:45 Concordia-W JO13-2-DZSV JO13-2
12:35 Ulftse Boys/GWVV JO17-2-DZSV JO17-2
12:45 HC '03 JO15-1-DZSV JO15-1G
14:15 MEC/Bredevoort JO17-1-DZSV JO17-1
14:30 Paasberg De 2-DZSV 2
14:30 Kilder MO17-1-DZSV MO17-1
17:00 SDOUC 1-DZSV 1
Maandag 17 september        
19:00 DZSV JO17-3-AD '69 JO17-1

Meer berichten