Sportprogramma

Ajax B
Vrijdag 20 september

19:30 FC Winterswijk 45+1 - Ajax B 45+1
19:30 Varsseveld VR1 - Ajax B VR1
Zaterdag 21 september
14:30 FC Dinxperlo JO19-2 - Ajax B JO19-1
14:30 Vosseveld JO17-1G - Ajax B JO17-1
11:00 Ajax B JO13-1 - Keijenburgse Boys JO13-1
08:30 FC Dinxperlo JO11-2 - Ajax B JO11-1
10:00 Ajax B JO10-1 - Lochem SP JO10-4
08:30 DZC '68 JO9-2 - Ajax B JO9-1
09:30 Ajax B JO8-1 - VVG '25 JO8-1
Zondag 22 september
14:00 Ajax B 1 - NVC 1
10:30 Ajax B 2 - DCS 5
10:00 Ajax B 3 - Gendringen 3
Maandag 23 september
19:00 SJO MEC/Bredevoort JO15-2 - Ajax B JO15-1G

FC Dinxperlo        
Woensdag 18 september

20:00 Erix/KSV JO19-2-FC Dinxperlo JO19-3
Vrijdag 20 september
Zaal
19:30 FC Dinxperlo 2-DVC'26 2
20:30 FC Dinxperlo 1-Doesburg SC 1
Veld
19:30 FC Dinxperlo 35+1-Doetinchem 35+2
20:00 FC Dinxperlo 35+1-VIOD 35+2
20:30 Terborg 35+1-FC Dinxperlo 35+1
19:30 FC Dinxperlo VR1-MEC/Bredevoort VR1
19:50 SJO/SSA HMC '17 VR1-FC Dinxperlo VR1
20:30 FC Dinxperlo VR1-AZSV VR1
20:50 VIOS B. VR1-FC Dinxperlo VR1
19:30 FC Dinxperlo VR2-AD '69 VR1
19:50 FC Trias VR1-FC Dinxperlo VR2
20:30 FC Dinxperlo VR2-Meddo SC VR1
20:50 DEO VR1-FC Dinxperlo VR2
Zaterdag 21 september
08:30 FC Dinxperlo JO13-3-Gendringen/SVGG JO13-2G
08:30 FC Dinxperlo JO11-2-Ajax B JO11-1
08:30 FC Dinxperlo JO10-2-Concordia-W JO10-2
08:30 FC Dinxperlo JO10-3G-AZSV JO10-5G
08:30 FC Dinxperlo JO9-2-DCS JO9-2
08:30 FC Dinxperlo JO8-3G-Vorden JO8-2G
09:15 FC Dinxperlo JO7-1-Gendringen JO7-1
10:15 FC Dinxperlo JO15-1-SJO ZZC JO15-1
10:15 FC Dinxperlo JO13-1-FC Eibergen JO13-2G
10:15 FC Dinxperlo JO13-4-Ulftse Boys/GWVV/NVC JO13-3
10:15 FC Dinxperlo JO11-1-Longa '30 JO11-2
10:15 FC Dinxperlo JO11-3-SJO ZZC JO11-4
10:15 FC Dinxperlo JO10-4-SDOUC JO10-2G
10:15 FC Dinxperlo JO9-1-Grol JO9-2
10:15 FC Dinxperlo MO11-1-'t Peeske MO11-1d
12:00 FC Dinxperlo JO19-3-SVGG JO19-1
12:00 FC Dinxperlo JO17-2-SVBV JO17-1
12:00 FC Dinxperlo JO17-3-Vosseveld JO17-2G
12:00 FC Dinxperlo MO15-1-VIOD MO15-1
14:30 FC Dinxperlo 3-Rekken 2
14:30 FC Dinxperlo 4-Gendringen 2
14:30 FC Dinxperlo JO19-2-Ajax B JO19-1
14:30 FC Dinxperlo MO17-1-Eendracht '30 MO17-1
08:30 Kilder MO13-1-FC Dinxperlo MO13-1
08:45 Terborg/Silvolde JO9-2G-FC Dinxperlo JO9-3G
09:00 Varsseveld JO8-2-FC Dinxperlo JO8-2
09:00 SVGG JO7-1-FC Dinxperlo JO7-1
09:15 SJO Oeken/Brummen JO10-1-FC Dinxperlo JO10-1
09:30 Vosseveld JO13-1G-FC Dinxperlo JO13-2d
09:30 SJO/SSA HMC '17 JO11-2-FC Dinxperlo JO11-4M
09:30 DZC'68 JO9-8G-FC Dinxperlo JO9-4
09:30 DZC '68 JO8-3-FC Dinxperlo JO8-1
09:30 SDOUC JO7-1G-FC Dinxperlo JO7-1
11:00 Vosseveld JO15-2-FC Dinxperlo JO15-3
12:30 Varsseveld JO17-2-FC Dinxperlo JO17-4
12:30 VIOS B. MO17-1-FC Dinxperlo MO17-2
13:00 VVG '25 JO15-2-FC Dinxperlo JO15-2
14:30 asv Dronten 1-FC Dinxperlo 1
14:30 Paasberg De 2-FC Dinxperlo 2
15:00 Pax JO19-1-FC Dinxperlo JO19-1
15:00 Longa '30 JO17-2-FC Dinxperlo JO17-1
10:30 FC Dinxperlo 2-Gendringen 2
12:30 FC Dinxperlo VR1-Reünie/GSV'63 VR1
zondag 22 september
09:00 KSV 5-FC Dinxperlo 4
09:30 Ulftse Boys 5-FC Dinxperlo 5
11:30 Pax 6-FC Dinxperlo 3
14:00 Terborg 1-FC Dinxperlo 1
dinsdag 24 september
20:00 FC Dinxperlo 1-AZSV

Meer berichten